وکیل متخصص

 

معرفی مشاغل خدماتی در رسانه های اینترنتی، موجب پوشش اطلاعاتی به بخش عظیمی از جامعه امروزی می‌باشد. وکیل متخصص در کشورهای توسعه یافته، در زمینه های خاصی، مشغول خدمات رسانی می‌باشد. به صورت مثال وکیل مهاجرت به انگلستان، طبق قوانین داخلی و بین‌المللی، فقط حق دخالت و پیگیری پرونده‌های مهاجرتی به کشور انگلستان را دارد. اما درکشور عزیز ما ایران، تقسیم بندی تخصصی انواع رشته های وکالت به معنی خاص وجود ندارد و وکلای پایه یک دادگستری، امکان ارائه همه گونه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و آنلاین را دارند.

در این بین تعدادی از  افراد، درهر شغلی، با درخشش خاص وبروز استعدادها و تواناییهای منحصر به فرد، می‌توانند در بین شاخص ترین افراد صنف مذکور قرار گیرند. محمد رضا مهری، وکیل پایه یک دادگستری را، به حق می توان از نوابغ وکالت معرفی نمود که با داشتن سوابق متعدد در حوزه های قضایی مختلف و همچنین عضویت در کانون بین‌المللی وکلا و کانون وکلای جوان بین‌المللی، درمیان وکلای حوزه وکالت های تخصصی، درخشش خاصی داشته و با ایده بهره مندی حداکثری جامعه از خدمات مشاوره حقوقی بهترین وکیل ایران، سعی در گسترش فرهنگ استفاده از وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی در همه ارکان زندگی افراد دارد.

بنیان نهادن موسسه حقوقی اهورا میهن و موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان با هدف مشاوره مستقیم حقوق بین‌الملل و حقوق مهاجرت و همچنین راه اندازی دپارتمان های تخصصی خانواده، املاک، تجارت بین‌الملل، داوری بین‌المللی وقرارداهای داخلی و همچنین حوزه وکیل متخصص کیفری، وکیل متخصص حقوقی و وکیل متخصص دعاوی ملکی،  وکیل متخصص دعاوی شهرداری ها و دیوان عدالت اداری و ارائه مشاوره های تخصصی حقوقی ، از وی وکیلی فراتر از نیازهای جامعه امروز ساخته است.

رشد در خانواده ای کاملا حقوقی و قضایی، تحصیلات تخصصی حقوق و همچنین یادگیری فنون و روشهای مذاکره و شرکت در جلسات رسمی مدیران و مشاوران حقوقی صنعت لیزینگ و سایر صنایع وابسته به خو دروسازی، از محمد رضا مهری، وکیلی بی بدیل ساخته که به اذعان دوست ودشمن از شم بالای قضایی وقدرت تجزیه وتحلیل مسائل حقوقی واستنباط و استدلال در پرونده‌ها براساس قوانین روز و آخرین تغییرات قوانین داخلی و بین‌المللی، تبحری بی نظیر دارد. تحصیل در رشته حقوق جزا وجرم شناسی، حقوق تجارت بین‌الملل .گذراندن کارآموزی قضایی وجرایم ویژه سایبری، از دیگر تخصص های محمد رضا مهری می‌باشد.

متقاضیان مشاوره با وکیل متخصص در امور کیفری، حقوقی، خانواده، قرادادها و حقوق خانواده، پس از مطالعه مطالب وب سایت تخصصی حقوق خانواده و وب سایت حقوق مهاجرت، در صورت تمایل می‌توانند جهت مشاوره با دکتر محمد رضا مهری، نسبت به تعیین وقت مشاوره حضوری و آنلاین اقدام فرمایند.

روابط عمومی و امور بین‌الملل

موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان