وکیل متخصص

امروز با بررسی واژه وکیل متخصص با شما هستیم.

معرفی مشاغل خدماتی در رسانه های اینترنتی، موجب پوشش اطلاعاتی به بخش عظیمی از جامعه امروزی می‌باشد. وکیل متخصص در کشورهای توسعه یافته، در زمینه های خاصی، مشغول خدمات رسانی می‌باشد.

به صورت مثال وکیل مهاجرت به انگلستان، طبق قوانین داخلی و بین‌المللی، فقط حق دخالت و پیگیری پرونده‌های مهاجرتی به کشور انگلستان را دارد.

اما در کشور عزیز ما ایران، تقسیم بندی تخصصی انواع رشته های وکالت به معنی خاص وجود ندارد و وکلای پایه یک دادگستری، امکان ارائه همه گونه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و آنلاین را دارند.

نکات مهم در معرفی وکیل متخصص

  • آیا با ویژگیهای وکیل متخصص مهاجرت آشنایی دارید؟
  • شرح وظایف وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متخصص چیست؟
  • چگونه می توان بهترین وکیل دادگستری جهت مشاوره حقوقی را انتخاب کرد؟

در این بین تعدادی از  افراد، در هر شغلی، با درخشش خاص و بروز استعدادها و تواناییهای منحصر به فرد، می‌توانند در بین شاخص ترین افراد صنف مذکور قرار گیرند.

وکیل متخصص

وکیل متخصص

محمدرضا مهری وکیل متخصص مشاوره حقوقی

محمد رضا مهری وکیل پایه یک دادگستری را، به حق می توان از نوابغ وکالت معرفی نمود که با داشتن سوابق متعدد در حوزه های قضایی مختلف و همچنین عضویت در کانون بین‌المللی وکلا و کانون وکلای جوان بین‌المللی، در میان وکلای حوزه وکالت های تخصصی، درخشش خاصی داشته و با ایده بهره مندی حداکثری جامعه از خدمات مشاوره حقوقی بهترین وکیل ایران، سعی در گسترش فرهنگ استفاده از وکیل دادگستری و مشاوره حقوقی در همه ارکان زندگی افراد دارد.

بنیان نهادن موسسه حقوقی اهورا میهن و موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان با هدف مشاوره مستقیم حقوق بین‌الملل و حقوق مهاجرت و همچنین راه اندازی دپارتمان های تخصصی خانواده، املاک، تجارت بین‌الملل، داوری بین‌المللی و قرارداهای داخلی و همچنین حوزه وکیل متخصص کیفری، وکیل متخصص حقوقی و وکیل دعاوی ملکی،  وکیل دعاوی شهرداری ها و دیوان عدالت اداری و ارائه مشاوره های تخصصی حقوقی ، از وی وکیلی فراتر از نیازهای جامعه امروز ساخته است.

بیوگرافی محمدرضا مهری

رشد در خانواده ای کاملا حقوقی و قضایی، تحصیلات تخصصی حقوق و همچنین یادگیری فنون و روشهای مذاکره و شرکت در جلسات رسمی مدیران و مشاوران حقوقی صنعت لیزینگ و سایر صنایع وابسته به خودروسازی، از محمد رضا مهری، وکیلی بی بدیل ساخته که به اذعان دوست و دشمن از شم بالای قضایی و قدرت تجزیه و تحلیل مسائل حقوقی و استنباط و استدلال در پرونده‌ها بر اساس قوانین روز و آخرین تغییرات قوانین داخلی و بین‌المللی، تبحری بی نظیر دارد.

تحصیل در رشته حقوق جزا وجرم شناسی، حقوق تجارت بین‌الملل، گذراندن کارآموزی قضایی و جرایم ویژه سایبری، از دیگر تخصص های محمد رضا مهری می‌باشد.

متقاضیان مشاوره با وکیل متخصص در امور کیفری، حقوقی، خانواده، قرادادها و حقوق خانواده، پس از مطالعه مطالب وب سایت تخصصی حقوق خانواده و وب سایت حقوق مهاجرت، در صورت تمایل می‌توانند جهت مشاوره با محمدرضا مهری، نسبت به تعیین وقت مشاوره حضوری و آنلاین اقدام فرمایند.

شماره های تماس دفتر وکالت محمد رضا مهری

۰۲۱-۸۸۷۹۵۴۰۸

۰۲۱-۸۸۷۹۶۱۴۳

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۵

در خارج از ساعات اداری اعلام شده و جهت مشاوره آنلاین با وکیل متخصص نیز می‌توانید از طریق تکمیل فرم از طریق سایت گروه وکلای مهر اقدام فرمایید.

روابط عمومی و امور بین‌الملل

موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان

صفحه اصلیدرباره مامقالاتتماس