چرا مؤسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان

چرا مؤسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان

مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان به شماره ثبت 34153، تحت مدیریت و سرپرستی دکتر محمدرضا مهری، با بهره گیری از برجسته ترین وکلای پایه یک، قضات سابق دادگستری، اساتید دانشگاه، مشاورین و کارشناسان ارشد حقوقی، در تمامی زمینه های حقوق و دعاوی داخلی اعم از کیفری، حقوقی، خانوادگی و ثبتی و نیز در حوزه های حقوق بین الملل خصوصی، داوری، حقوق تجارت بین الملل و حقوق مهاجرت، مبادرت به ارائه خدمات حقوقی به صورت تخصّصی می نماید.

از جمله مهم ترین ویژگی های مؤسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، بهره گیری از وکلای متخصّص و متعهّد، با داشتن دانش و مطالعات بروز حقوقی و تسلّط آن ها بر قوانین، مقررات و رویه ها می باشد.

ویژگی انجام کار به صورت گروهی و نیز انجام امور حقوقی موکلین توسط گروه ها و دپارتمان های تخصّصی مربوطه از جمله ویژگی هایی است که ضمن بالابردن کیفیت خدمات حقوقی مؤسسه، انجام امور را تسریع و تسهیل می نماید.

وکلا و مشاورین مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، ضمن تسلّط بر قوانین موضوعه و مقررات جاریه اعم از آیین نامه ها، دستورالعمل ها، بخشنامه ها و نیز تفاهم نامه ها و معاهدات بین المللی، با مطالعات پژوهشی و تحقیقات راهبردی در آراء (احکام و قرارهای) صادره از کلیه دادسراها، دادگاه های حقوقی و کیفری، دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری، سازمان تعزیرات حکومتی، کمیسیون های شهرداری، هیئت های تشخیص و حل اختلاف کارگر و کارفرمایی، هیأت های حل اختلاف مالیاتی، شوراهای حلّ اختلاف و سایر مراجع قضایی، شبه قضایی، ثبتی و اداری، خدمات حقوقی متعدّدی را به صورت حرفه ای، نوین و با رویه هایی به روز، به موکلین و متقاضیان ارائه می نمایند.

این مؤسسه به طور کلّی از سه بخش زیر تشکیل گردیده است:

الف-حقوق و دعاوی داخلی: این بخش با نام «گروه وکلای مهر»، به دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، اراضی و املاک، زمین شهری، اسناد و شرکت های تجاری، قراردادها و… که رسیدگی به آن ها در صلاحیت مراجع و محاکم داخل کشور قرار دارد، می پردازد.

«دپارتمان حقوق خانواده» به عنوان بخشی از مؤسسه حقوقی بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، به صورت کاملاً تخصّصی و حرفه ای، صرفاً به امور، دعاوی و اختلافات خانوادگی می پردازد. این دپارتمان به بهره گیری از وکلای رسمی متعهد و متخصّص در زمینه های حقوق خانواده، به ارائه خدمات حقوقی می پردازد.

ب-حقوق و دعاوی بین المللی: این بخش در زمینه های حقوق بین الملل خصوصی، حقوق مهاجرت و حقوق تجارت بین الملل فعالیت می نماید.

ارائه خدمات حقوقی به سرمایه گذاران خارجی، نمایندگی های شرکت های خارجی در ایران و نیز ارائه خدمات تخصّصی در حوزه های اینکوترمز، تجارت متقابل و شیوه های آن، صادرات و ‏واردات و مراحل انجام آن ها، روش های پرداخت در معاملات بازرگانی، حقوق گمرکی، توصیف و کدگذاری کالا، بیع بین المللی کالا، اعتبارات اسنادی ‏‎و… از جمله فعالیت های مؤسسه حقوقی و داوری تجاری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان می باشد.

انجام مذاکرات، تهیه و تنظیم انواع قراردادهای داخلی و قراردادهای بین المللی مانند قراردادهای نمایندگی تجاری، توزیع، شیرهولدرز، جوینت وینچر، لیسانس و… از جمله خدماتی است که وکلای رسمی مؤسسه حقوقی بین المللی و داوری طلیعه عدالت و مهر پارسیان مبادرت به انجام آن می نمایند.

مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان با گرد هم آوردن برترین وکلا و مشاورین حقوقی در زمینه حقوق مهاجرت و با همکاری با وکلای رسمی مهاجرتی سایر کشورها و نیز با بهره گیری از خدمات حقوقی سازمان های مهاجرتی، به تشکیل «گروه حقوق مهاجرت مهر» پرداخته و به صورت کاملاً حرفه ای و تخصّصی در زمینه حقوق مهاجرت و قوانین مهاجرتی فعالیت می نماید.

یکی از ویژگی های برجسته «گروه حقوق مهاجرت مهر»، تسلّط وکلا و مشاورین حقوقی «گروه حقوق مهاجرت مهر» به آخرین اصلاحات در قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت، سرمایه گذاری و به طور کلّی تسلّط آن ها بر مقررات مهاجرتی کشورهای مختلف و آخرین تغییرات و اصلاحات مربوطه می باشد.

ج-داوری: مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، با داشتن سال ها تجربه در داوری در اختلافات و دعاوی داخلی، داوری در قراردادها و دعاوی تجاری بین المللی، میانجیگری، میانجیگری در دعاوی کیفری، انجام مذاکرات و تنظیم سازش نامه و صلح نامه، با تشکیل «دپارتمان داوری»، در زمینه های مذکور فعالیت می نماید.

رضایت بیش از 90 درصد مراجعین و موکلین از جمله ویژگی های برجسته مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان می باشد که باعث انتخاب مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان در میان خیل عظیم مؤسسات حقوقی مجاز و غیر مجاز در سطح کشور شده است.

بر اساس مصوبه هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، تنها مؤسسات حقوقی ای معتبر و مجاز به فعالیت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی و قبول پرونده در دادگاه ها و همچنین معرفی وکیل می باشند که اعضای هیأت مدیره ی آن ها، وکلای رسمی و پایه یک دادگستری باشند، لهذا مزیت دیگر مؤسسه حقوقی و داوری بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، تشکیل هیأت مؤسسین و هیأت مدیره از میان وکلای پایه یک دادگستری می باشد.