مدیریت

امروز با معرفی محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با شما هستیم.

محمد رضا مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

با داشتن سابقه قضاوت دادگستری و همچنین مشاوره حقوقی در موسسات مالی و کارگزاری های بورس و شرکتهای لیزینگ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، موسس گروه وکلای مهر می‌باشد.

موسسه حقوقی اهورامیهن که در سال ۱۳۸۶ توسط محمدرضا مهری و تعدادی از وکلای برجسته بین‌المللی ثبت شده بود، اقدام به راه اندازی خدمات حقوقی و وکالت تحت تشکیل گروه وکلای مهر، تا سال ۱۳۹۳ ادامه فعالیت داد و در سال ۱۳۹۳ به دلیل مهاجرت شرکای اصلی موسسه به کشور ایالات متحده آمریکا، موسسه حقوقی اهورا میهن، منحل و موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان ،به ثبت رسید و همزمان کار مدیریت و راهبری گروه وکلای مهر را به عهده گرفت.

محمدرضا مهری، از سال ۱۳۸۷، عضو کانون بین‌المللی وکلا و از سال ۱۳۹۵، عضو انجمن وکلای جوان بین‌المللی می‌باشد.

ثبت موسسه حقوقی بین المللی و داوری

گوشه ای از سوابق و مسولیت ها و همچنین مدارج علمی محمدرضا مهری، موسس و بنیانگذار گروه وکلای مهر  و موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان جهت آشنایی شما عزیزان،در ادامه خواهد آمد.

محمدرضا مهری، فارغ التحصیل دیپلم آموزش ابتدایی ازدانشسرای مقدماتی تربیت معلم امام صادق تهران می باشد که در سال ۱۳۷۲ به دلیل قبولی در دانشگاه تهران دررشته حقوق،کسوت معلمی را به صورت رسمی رها نمود و مشغول به تحصیل در دانشگاه شد.

در کل دوره تحصیل در مقطع کارشناسی، تدریس در دبیرستان شهید چمران منطقه یک تهران توسط ایشان ادامه یافت و پس از اخذ مدرک کارشناسی با معدل ممتاز و قبولی در آزمون قضاوت، به عنوان جوانترین قاضی در سال ۱۳۷۹، وارد دستگاه قضایی گردید.

سوابق محمدرضا مهری در قوه قضاییه

تصدی شعبه کیفری و حقوقی با ابلاغ مستقیم دادرس علی البدل دادگاه‌های عمومی، سرپرستی اجرای احکام کیفری، قاضی مشاور شورای حل اختلاف و همچنین تدریس در دانشگاه و عضویت در کمیسیون های حل اختلاف مالیاتی و ماده ۱۰۰ شهرداری،نشان از پشتکار و توان بالای ایشان در عنفوان جوانی داشت.

در سال ۱۳۸۶ و با صلاحدید شخصی از ادامه کار قضایی منصرف گردید و پس از استعفا از دستگاه قضا، به دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری، مفتخر گردید و همزمان با ادامه تحصیل در رشته های حقوق جزا و جرم شناسی و حقوق تجارت بین‌الملل، موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد به صورت همزمان در این دو رشته شد.

پس از آن، تحصیل وی در مقطع دکتری حقوق کیفری و جرم شناسی ادامه یافت.

تشکیل جلسات و کارگاههای آموزش حقوق برای دانشجویان حقوق و تربیت کارآموزان وکالت جهت ورود به حرفه وکالت از دیگر فعالیت های محمدرضا مهری می‌باشد.

شروع به کار موسسه حقوقی و گروه وکلای رسمی مهر

موسسه حقوقی طلیعه عدالت و مهر پارسیان ،طی سه سال مدیریت ایشان ،بسیار موفق عمل نموده است به گونه ای که امروزه به عنوان یکی ازبرترین موسسات حقوقی کشور، طرف قراردادهای سازمان های مهاجرتی وکلای دادگستریدر سراسر دنیا می‌باشد و طبق اساسنامه،موسسه حقوقی مهر پارسیان،اقدام به معرفی و استخدام وکیل برای ایرانیان خارج از کشور و یا خارجی هایی که نیاز به خدمات وکیل در داخل کشور ایران دارند می‌نماید.

سابقه همکاری و مشاوره حقوقی با موسسات مالی وکارگزاری های بورس و همچنین سالها قضاوت ووکالت دادگستری وتدریس حقوق، ازمحمدرضا مهری،بنا به اذعان همه موکلین، مشاوری کم نظیر درعرصه مشاوره حقوقی خانواده، مشاور حقوقی قراردادها، مشاوره حقوقی در زمینه مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری کارآفرینی و سایر راههای قانونی مهاجرت ساخته است.

گروه وکلای رسمی مهر پارسیان

گروه وکلای مهر| وکیل پایه یک دادگستری