موسسات کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در آلمان

موسسات کاریابی در آلمان


امروز با معرفی موسسات کاریابی در آلمان بتا شما هستیم.

موسسات کاریابی در آلمان، تحت نظر وزارت کار آلمان، اداره می‌شود. به طور معمول، هر شخصی که موفق به دریافت ویزای کار آلمان به صورت مستقیم می‌شود، قطعا پیشنهاد شغلی قابل قبولی به وی شده است.

ویزای کار آلمان به دو صورت صادر می‌شود.

یکی از انواع این ویزاها، ویزای در جستجوی کار آلمان و نوع دیگر، ویزای کار آلمان می‌باشد. موسسات کاریابی در آلمان، می‌توانند به متقاضیان کار، جهت کاریابی در آلمان کمک قابل توجهی ارائه نمایند.

مقاله حاضر که به همت تیم پژوهشی موسسه حقوقی محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تهیه شده است، به معرفی موسسات کاریابی در آلمان، تشریح چگونگی کاریابی در آلمان و همچنین مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸، خواهد پرداخت.

سوالات متداول درباره موسسات کاریابی در آلمان

ویزای در جستجوی کار و ویزای کار آلمان، چه تفاوتی دارند؟

آیا موسسات کاریابی در آلمان، قادر به پیدا کردن شغل برای متقاضی خارج از آلمان هستند؟

مشاغل مورد نیاز سال ۲۰۱۸ آلمان که توسط موسسات کاریابی در آلمان معرفی می‌شوند کدامند؟

خدمات وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی جهت شناخت موسسات کاریابی در آلمان چیست؟

موسسه مهاجرتی در شیراز

انواع ویزای کار آلمان

ویزای در جستجوی کار آلمان

این ویزا به افرادی داده می‌شود که در یکی از رشته های فنی و مهندسی، حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با رشته و مدرک تحصیلی معتبر، حداقل لیسانس، از یکی از دانشگاه های معتبر، دریافت نموده باشند. این نوع ویزای کار آلمان، برای اتباع، ایران، استرالیا، اسرائیل، ژاپن، کانادا، نیوزلند و ایالات متحده آمریکا صادر می‌شود.

جهت استفاده از خدمات موسسات کاریابی در آلمان، لازم است شرایطی از قبیل، داشتن سن کمتر از ۴۰ سال، سه سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی، حداقل مدرک زبان A2 آلمانی یا دانش زبان آلمانی و مدرک تحصیلی، حداقل لیسانس مرتبط با شغل، داشته باشیم.

در این حالت، به متقاضی ویزای شش ماهه جهت جستجوی کار در آلمان داده می‌شود که میتواند با عقد قرارداد با موسسات کاریابی در آلمان نسبت به پیدا کردن شغل مناسب اقدام نماید.

ویزای کار آلمان

این نوع ویزا، برای افرادی صادر می‌شود که علاوه بر داشتن شرایط عمومی استخدام در آلمان، از یک کارفرما در آلمان، پیشنهاد شغلی داشته باشند.

جهت صدور دعوتنامه شغلی از آلمان برای اتباع غیر آلمانی، لازم است کارفرما، ابتدا شغل مورد نظر را، سه ماه در آلمان آگهی نماید.

در صورتی که ظرف سه ماه، متقاضی استخدام مراجعه نکند، آگهی برای سه ماه دیگر، در اتحادیه اروپا، منتشر می‌شود.

در صورت عدم وجود متقاضی کارفرما می‌تواند نسبت به استخدام نیروی کار از خارج از کشور و اتحادیه اروپا اقدام نماید.

مشاغل مورد نیاز موسسات کاریابی در آلمان برای سال۲۰۲۰

نیروهای متخصص در صنایع خودروسازی و مهندسین مرتبط با صنایع خو دروسازی، از قبیل فارغ التحصیلان و شاغلین در بخش مهندسی مکانیک، مهندسی الکترونیک، مهندسین فناوری اطلاعات، خودروسازی، پزشکان، پرستاران، مهندسی عمران و سازه در لیست مشاغل مورد نیاز آلمان، برای سال۲۰۲۰قرار دارند.

مهاجرت غیر قانونی به آلمان

با توجه به افزایش جمعیت سالمند در آلمان، شغل هایی چون نگهداری سالمند و نگهداری کودک و پرستاری نیز از مشاغل مورد نیاز هستند.

لیست موسسات کاریابی در آلمان

امکان تهیه اسامی موسسات کاریابی در آلمان از سایت اداره مهاجرت آلمان، قابل استخراج است و جهت جلوگیری از تکرار و معرفی موسسات کاریابی در آلمان، از ذکر نام آن‌ها که ممکن است تبعات منفی در پی داشته باشد، خودداری می کنیم.

چه بسا موسسات کاریابی در آلمان یا سایر کشورها، اکنون در لیست وزارت کار، قرار داشته باشند و در هنگام مراجعه عزیزان برای کاریابی در آلمان، از لیست خارج شده باشند.

جهت استخراج لیست موسسات کاریابی در آلمان، به سایت دولت آلمان، مراجعه فرمایید و یا از سفارت آلمان در تهران استعلام نمایید.

اجازه کار در آلمان

دانشجو یان بین‌المللی، اجازه کار بر اساس مقطع تحصیلی، بین ده تا سی ساعت در هفته را دارند.

اما اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا و رژیم صهیونیستی، امکان کار در آلمان بدون اخذ مجوز را دارند.

اتباع تمام کشورها، غیر از اتباع آلمان و اتحادیه اروپا، جهت اشتغال به کار در آلمان، نیاز به اخذ مجوز کار در آلمان دارند.

 تنها به افرادی خدمات کاریابی ارائه خواهند داد که ویزای کار آلمان و یا مجوز کار در آلمان را از دولت این کشور دریافت کرده باشند.

دانستن زبان آلمانی، جهت کاریابی در آلمان، از ضروریات انکار ناپذیر است.

میزان بیکاری در آلمان، با توجه به صنعتی بودن این کشور، بسیار پایین است.

آژانس فدرال آلمان، معتبر ترین مرکز خدمات کاریابی بین‌المللی در کشور آلمان است.

تمکن مالی در سفارت آلمان

۷۰۰ شعبه آژانس فدرال کاریابی آلمان، در زمینه معرفی فرصت های شغلی در آلمان فعال است و امکان ارسال رزومه شغلی به پورتال ان به صورت آنلاین، وجود دارد.

آثار حقوقی کاریابی در آلمان

اشتغال به کار در آلمان، می‌تواند موجب دریافت حقوق و پرداخت مالیات شود.

در صورت پرداخت مالیات تمام وقت و بعد از مدت سه سال ممکن است، موفق به اخذ اقامت دائم آلمان شوید.

میزان حقوق کارگر ساده در آلمان حدود ۲۵۰۰ یورو در ماه است.

مدت قرارداد کار در آلمان، سه ساله است که پس از تقدیم رزومه شغلی، مدارک تحصیلی و سوابق کاری ترجمه و تایید شده، با متقاضی در جستجوی معرفی می‌شود، منعقد می گردد.

الحاق خانواده از طریق ویزای فامیلی به شخص شاغل در آلمان از دیگر آثار حقوقی کاریابی و اشتغال در آلمان می‌باشد.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

صدور ویزای در جستجوی کار آلمان و یا ویزای کار آلمان، پروسه ای حقوقی و مهاجرتی محسوب می‌شود.

اخذ اقامت آلمان از طریق کاریابی در آلمان و یا مهاجرت کاری به آلمان، یکی از راههای مهاجرت است که در حقوق بین‌الملل خصوصی، درباره ان بحث شده است.

موسسات کاریابی در آلمان، با عقد قرارداد حقوقی، اقدام به کاریابی برای دارنده ویزای در جستجوی کار آلمان خواهند نمود.

موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، با مشاوره محمدرضا مهری، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، گامی نو جهت مشاوره حقوقی مهاجرتی برداشته است.

برای مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، وکیل دادگستری شمال تهران و همکار دفتر وکالت محمدرضا مهری وکیل دادگستری با سابقه قضایی، همه روزه از ساعت‌های ۱۹ الی ۹ و پنجشنبه‌ها ۱۵ الی ۹ با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

پذیرش دانشگاه آلمان

راه‌های ارتباطی با دفتر محمدرضا مهری

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۵

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۶

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۷

موبایل وکیل کیفری

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۱

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۲

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۳

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۴

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۵

تعیین وقت مشاوره حضوری با وکیل پایه یک دادگستری، درخواست مطالعه پرونده توسط وکیل پایه یک دادگستری، درخواست وقت مشاوره با محمدرضا مهری، مدیر موسسه حقوقی مهر پارسیان، از طریق مدیر داخلی دفتر گروه وکلای مهر امکان پذیر است.

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۹

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی محمدرضا مهری

آلمان

۲۸ دیدگاه

 • سلام
  من مهندس برق با ۱۴ سال سابقه کار در کارخانه به عنوان کارشناس ، ناظر پروژهای نصب و راه اندازی بودم و چند سال هم برای شرکت خودم به عنوان پیمانکار کار کردم .
  به دنبال پیدا کردن شغلی مناسب در المان هستم که بتوانم با خانواده با شرایط مناسبی زندگی کنم
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام. من مدرک ارایشگری مردانه دارم. سابقه کار ندارم. میتونم توی المان کار پیدا کنم؟

 • سلام
  آیا از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد همسرم با ویزای پیوست میتونه من را همراهی کنه؟
  و اینکه چه مدت طول میکشه تا پیوست بشه؟

 • سلام بنده داروساز هستم با ۱۸سال سابقه کار آیا میتوانم در آلمان شغل داروسازی پیدا کنم ؟با تشکر

 • سلام،همسرم ورزشکار حرفه ای در پرورش اندام می باشد و چند عنوان جهانی و اسیایی دارد ، کدام کشور ورزشکار حرفه ای را جذب میکند؟

 • سلام من ۳۶ سالم ۱۰ سال سابقه کارم دارم،دیپلم فرآورده های لبنی یا کشاورزی دارم آیا میتونم ویزا برای آلمان دریافت کنم و هزینه چقدر است

 • با سلام. ۳۶ ساله و دکتری مهندسی شیمی هستم. زبان انگلیسی ام خیلی خوب و ۱۰ سال سابقه کار تدریس در دانشگاه و کار مرتبط صنعتی با رشته ام دارم. آیا برای کاریابی در آلمان راهی به جز بلوکارت هم وجود دارد؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.

 • سلام
  لطفا برای بررسی شرایطتون با موسسه تماس بگیرید احتمال اینکه ویزای جستجوی کار دریافت کنید هست

 • سلام
  برای دریافت مشاوره و بررسی شرایطتون جهت تنظیم وقت با کارشناس مربوط لطفا با موسسه تماس بگیرید و یا از طریق فرم رزرو وقت اقدام کنید.
  با تشکر

 • سلام.همسرم ۳۸ ساله و خودم ۳۳ سالمه.ایشون فوق لیسانس متالوژی داره .من لیسانس مهندسی صنایع.یه دختر دوسال و نیمه داریم.همسرم تا سطح A2زبان المانی رو بلده اما گواهینامه ای نداره.یادگیری زبان رو فشرده ادامه میده.تو زمینه پره های توربین گاز و موتور هواپیما حدود۱۴ سال تجربه داره.برای کار تو المان در همینه زمینه از طریق کانال کاریابی ها ،میشه مستقیم با کمک شما دعوت نامه برای شغل مناسب دریافت کرد (ویزای کار نیاز داریم نه ویزای جستجوی کار)

 • سلام
  من ۳۹ سال سن دارم دارای مدرک مهندسی جوش هستم و انواع مدارک بین المللی و بازرسی جوش سازه های فلزی و پتروشیمی را دارم و ۱۷ سال سابقه تخصصی و انجام دادن انواع پروژه های مهم کاری در این ضمینه میتوانم درخواست ویزای کاری در المان کنم با تشکر

 • سلام و عرض احترام
  برای صدور ویزای در جستجوی کار آلمان، علاوه بر سوابقی که ذکر فرمودین تسلط به یکی از زبانهای آلمانی و انگلیسی ضرورت دارد.
  ضمنا به دلیل شرایط سنی شانس بسیار کمی برای شما متصور است.

 • بادرود.اگربخواهم کارگاه مبل ومنبتکاری آن را درآلمان ایجادکنم یعنی مبلهای ساده ومنبتکاری شد.شرایط سنی حتما باید ۴۰ سال باشد.بنده بازنشسته ام ۵۰ سالم آیا میتونم اقدامی بکنم باتشکر

 • باسلام برای سرمایه گذاری درایجاد کارگاه مبل منبتکاری درآلمان چقدرسرمایه بطور معمولی لازم است .درضمن برای اینکار شرایط سنی ۵۰ سال مشکل ایجاد میکند .باتشکر

 • سلام برای سرمایه گذاری شرط سنی وجود نداره و میتونین اقدام کنید
  اما اینکه چه میزان سرمایه لازمه با توجه به بیزنس پلان و هزینه های جاری باید اطلاع رسانی بشه و لازمه که با وکلای مهاجرت موسسه صحبت و مشاوره بفرمایید.
  ۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۵
  ۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۶
  ۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۷

 • سلام برای سرمایه گذاری شرط سنی وجود نداره و میتونین اقدام کنید
  اما اینکه چه میزان سرمایه لازمه با توجه به بیزنس پلان و هزینه های جاری باید اطلاع رسانی بشه و لازمه که با وکلای مهاجرت موسسه صحبت و مشاوره بفرمایید.
  ۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۵
  ۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۶
  ۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۷

 • سلام بنده ۳۶سالمه دکترای صنایع و دوتا مدرک فوق لیسانس دارم و کارمند رسمی ملی حفاری با۱۳سال سابقه
  و دارای چند مدال کشوری ورزشی دارم وتدریس بورس و…ایا وکیلی دارین که بدون رفتن به اروپا خودش برام کار پیدا کنه وهمه کارارو انجام بده برامون بعد ما بریم بعد اینکه تو شرکتی استخدامم کرد

 • سلام من یک دوست دارم تو آلمان ،میتونم ازطریق دعوت نامه برای کارارایشگری زنانه برم، میتونم همسروبچمم ببرم یانه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *