گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان

گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان

گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان


موضوع بحث امروز گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان است.

گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان یک روند رو به رشد است و یک راه محبوب برای بیماران دندانپزشکی برای رسیدن به لبخند کامل و توانبخشی کامل دهان با هزینه معقول است.

ارمنستان به طور طبیعی و فرهنگی غنی است و به عنوان یک کشور موزه باز شناخته می‌شود.

هر سال تعداد بیشتری از گردشگران از دید ارمنستان با چشم انداز متفاوت دیدار می کنند.

اما اخیرا تعداد قابل توجهی از آن‌ها در طی بازدید خود به دنبال روش ارزان تر برای تکمیل درمان دندانپزشکی خود هستند، زیرا کیفیت بالای خدمات دندانپزشکی در ارمنستان وجود دارد.

راههای مهاجرت به ارمنستان در نوشته های گروه وکلای مهر، وابسته به دفتر وکالت محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی برای عزیزان شرح داده شده است.

اما نوعی از ویزا که به ویزای گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان یا همان ویزای توریستی ارمنستان معروف است، برای آشنایی خوانندگان و همراهان عزیز، توضیح داده خواهد شد.

نکات مهم معرفی وکیل مهاجرت ارمنستان

  • آیا از مزایای گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان اطلاعی دارید؟
  • شرایط صدور ویزای گردشگری در ارمنستان چیست؟
  • ویزای توریستی ارمنستان با ویزای گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان چه تفاوت هایی دارند؟
  • مدت اقامت در ارمنستان با ویزای توریستی ارمنستان چقدر است؟
  • آیا نیاز به مشاوره حقوقی درباره مهاجرت به ارمنستان دارید؟

مراکز ارائه دهنده خدمات گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان

آوانتا به عنوان یک مرکز مدرن دندانپزشکی و ایمپلنتولوژی در ارمنستان، خدمات پیشرفته ای را ارائه می‌دهد که برای کسانی که نیاز به ایمپلنت دارند، جراحی دهان و دندان، درمان ارتودنسی، درمان اندودنتیتی، پروتز های ثابت و قابل جابجایی از جمله تاج، پل، ونیر، و دیگر لوازم آرایشی و بهداشتی دندانپزشکی را ارئه میدهد.

کلینیک دندانپزشکی در ارمنستان با تجهیزات و تکنولوژی دندانپزشکی مشهور آلمان مجهز شده است و همچنین با یک دستگاه اشعه ایکس پانورامیک برای رسیدن به تشخیص دقیق است که برای راحتی برای بیماران است.

اما انچه آوانتا را از دیگر کلینیک ها متمایز میکند، این است که مرکزدندانپزشکی آوانتا با متخصصین بسیار متخصص که دوره ای در سمپوزیوم بین‌المللی دندانپزشکی شرکت می کنند، پیروی از نوآوری در دندانپزشکی انجام می‌شود.

کلینیک دندانپزشکی اوتانتا افتخار دارد اعلام کند که مرکز رسمی دندانپزشکی است.

خدمات و درمان دندان ها را برای بسیاری از سازمان های بین‌المللی و سفارتخانه های خارجی و خانواده های آن‌ها مانند ایالات متحده امریکا، سفارتخانه های انگلیس و روسیه فراهم می کند.

مردم از روسیه، ایالات متحده آمریکا، اروپا، خاورمیانه، به ویژه امارات متحده عربی، کویت و عمان در جستجوی کیفیت بالای درمان های دندانپزشکی با قیمت استثنایی معمولا از آستانا می آیند، به همین دلیل تعداد بیماران خارج از کشور در چند سال گذشته به شدت افزایش یافته است.

اکثر دانشگاههای علوم پزشکی ارمنستان، خدمات گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان را به خارجی ها ارائه می‌نمایند.

۵ دلیل برای گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان

دسترسی به برخی از بهترین مراقبت های دندان پزشکی در جهان در ارمنستان

قبلا اشاره شده است که سهم نافرجامی که ارامنه در زمینه پزشکی ایجاد کرده است. این فرهنگ نوآوری در ارمنستان مشهود است.

دانشگاه پزشکی ایروان یکی از معتبر ترین دانشکده های دندانپزشکی در شرق اروپا است و این سنت برتری همچنان ادامه دارد.

ایمپلنت های دندان پزشکی ارمنستان به خاطر دقت و حرفه ای بودن بی نظیرشان مشهور هستند.

بهترین دندانپزشکان در ارمنستان به طور مداوم با روش های دندانپزشکی به روز می‌شوند.

آن‌ها در سمینارها و کلاس ها در آلمان، ایالات متحده و فرانسه شرکت می کنند.

سریع و آسان بودن گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان

تکنولوژی دندانپزشکی موجود در ارمنستان به شکل شگفت آوری بسیار پیشرفته تر از تجهیزات دندانپزشکی است که در کلینیک های ایران موجود است.

دندانپزشکان ارمنی از تکنولوژی پیشرفته ۳D تصویربرداری برای مشخص کردن نیازهای بیمار استفاده می کنند و برنامه های دقیق درمان را ارائه می دهند.

تکنولوژی پیشرفته پروتز ایمپلنت برای بیماران که در زمان کوتاه در ارمنستان هستند امکان دارد تا تمام ایمپلنتها را در یک روز نصب کنند.

مقرون به صرفه بودن گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان

مسافران پزشکی به ارمنستان اغلب خوشحال هستند که می شنوند که چگونه می‌توانند درمان های مقرون به صرفه در ارمنستان را داشته باشند.

در ارمنستان جراحی های پیچیده دندانپزشکی اغلب، هزینه ای کمتر از یک سوم از بیماران کانادایی یا آمریکایی معمولا هزینه می کنند.

این به این دلیل است که هزینه‌های واردات ارمنستان پایین تر و هزینه‌های اداری باعث می‌شود تا کلینیک های دندانپزشکی جدیدترین تکنولوژی پزشکی آلمان را قبل از انجام همکاران آمریکایی خود خریداری کنند.

امکان ملاقات با دندانپزشکان

این آسان است که با دندانپزشکان در ارمنستان ملاقات کنند، در مورد طرح درمان خود صحبت کنند و در صندلی خود راحت باشند.

مراقبت از ایمپلنت ها، کانال های ریشه، حفره ها یا هر گونه درمان غفلت شده و در عین حال بسیار مورد نیاز است.

بیماران حتی می‌توانند با دیگر گزینه ها مانند نظارت کامل، درمان های آبگرم و غیره ترکیب شوند.

تعطیلات در ارمنستان

ارمنستان یک کشور کوچک است. این حس عزت، مردم خود را به موفقیت می برد. مسافران پزشکی ورودی یک راه عالی برای ارمنی ها هستند تا مهارت های بی نظیر خود را برای کار در خدمت تمام جهان فراهم کنند. بیماران برخی از سنت های منحصر به فرد ارمنستان را نادیده می گیرند، مانند ورتاوور ، یا شاهدان مشهور چشمه یروان. دندانپزشکان ارمنی همیشه خوشحال هستند که مهمانان را ترک کنند و لبخند بزنند.

مشاور حقوقی مهاجرت به ارمنستان

جهت تکمیل هرگونه فرم درخواست ویزای مهاجرتی ارمنستان و یا ویزای توریستی ارمنستان، امکان برخورداری از مشاوره حقوقی را خواهید داشت.

قوانین صدور انواع ویزای ارمنستان، که شامل ویزاهای مهاجرت، اعم از ویزای تحصیلی، ویزای کار، ویزای سرمایه گذاری، ویزای ازدواج و نامزدی، ویزای توریستی و ویزای گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان، شناخت مراکز درمانی ارمنستان، عقد قرارداد با مراکز درمانی و دندانپزشکی در ارمنستان و نحوه اخذ پذیرش در مراکز درمانی ارمنستان، توسط گروه وکلای مهر، برای عزیزان تشریح خواهد شد.

توجه داشته باشید که برای سفر به ارمنستان، نیاز به اخذ ویزای توریستی ارمنستان ندارید.

ویزای گردشگری دندانپزشکی در ارمنستان و ویزای توریستی، در مرزهای این کشور برای اتباع ایران صادر می‌شود.

برای مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری، وکیل دادگستری شمال تهران و همکار دفتر وکالت محمدرضا مهری وکیل دادگستری با سابقه قضایی،  همه روزه از ساعت‌های ۱۹ الی۹ و پنجشنبه‌ها۱۵ الی۹ با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

راه‌های ارتباطی با دفتر محمدرضا مهری

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۵

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۶

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۷

شماره های همراه

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۱

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۲

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۳

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۴

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۵

تعیین وقت مشاوره حضوری با وکیل پایه یک دادگستری، درخواست مطالعه پرونده توسط وکیل پایه یک دادگستری، درخواست وقت مشاوره با محمدرضا مهری، مدیر موسسه حقوقی مهر پارسیان، از طریق مدیر داخلی دفتر گروه وکلای مهر امکان پذیر است.

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۹

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی محمدرضا مهری

ارمنستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه وکلای مهر| وکیل پایه یک دادگستری | 02188663925