گرفتن وکیل | گروه وکلای مهر پارسیان | 02188663925
گرفتن وکیل

امروز با موضوع بررسی گرفتن وکیل و پاسخ به سوالات درباره نحوه گرفتن وکیل رایگان، وکیل تسخیری، وکیل معاضدتی، وکیل خانواده، وکیل مهاجرتی و وکیل کیفری با شما هستیم.

موضوع به کار گرفتن وکیل در مسائل روزمره یکی از چالش های جدی است که در صورت جدی گرفتن موضوع و بررسی جنبه های مختلف در معاملات و روابط روزمره، بدون مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری، امکان بروز خطا و اختلاف به حداقل خواهد رسید.

برای گرفتن وکیل، موسسه حقوقی بین المللی و داوری طلیعه عدالت و مهر پارسیان، همراه با گروه وکلای ایران، گروه وکلای مهر، گروه وکلای مهاجرتی تهران، گروه وکلای رسمی تهران، گروه وکلای خانواده و گروه وکلای کیفری تهران، می‌توانند بهترین مشاوره حقوقی رایگان را به شما ارائه دهند.

در ادامه به بررسی موضوع گرفتن وکیل در شرایط مختلف پرداخته و با معرفی بهترین وکیل دادگستری در ایران، بحث را خاتمه خواهیم داد.

نکات مهم در گرفتن وکیل

آیا امکان بررسی سوابق مستند برای گرفتن وکیل پایه یک دادگستری وجود دارد؟

آیا در پرونده های حقوقی و کیفری گرفتن وکیل الزامی است؟

نحوه گرفتن وکیل رایگان و وکیل با هزینه کم چگونه است؟

شرایط استفاده از خدمات وکیل رایگان دادگستری و مشاوره حقوقی رایگان چیست؟

 

گرفتن وکیل رایگان

اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری مرکز

یکی از راههای گرفتن وکیل رایگان در محدوده تهران و استان تهران، مراجعه به اداره معاضدت قضایی کانون وکلای مرکز واقع در تهران- میدان آرژانتین- خیابان زاگرس- کانون وکلای دادگستری مرکز است تا با بررسی شرایط متقاضیريال وکیل معاضدتی به وی معرفی شود.

در مهر پارسیان بخوانید :  برای اثبات کار در یک شرکت بدون داشتن قرارداد کار چه باید کرد؟

برای استفاده از خدمات رایگان وکالت در پرونده ها، وکیل معاضدتی هزینه ای از موکل دریافت نمی کند و از مالیات نیز معاف است و در صورتی که موکل محکوم له شود، هزینه حق الوکاله از طرف مقابل دریافت خواهد شد.

دفاتر معاضدت قضایی کانون های وکلای استانها

در هر استانی که جمعیت وکلای استان به بیش از 60 نفر برسد، کانون وکلای دادگستری مستقل تاسیس خواهد شد و با توجه به اینکه کانون وکلای مرکز، فقط به استانهای تهران، سیستان و بلوپستان، سمنان و هرمزگان، خدمات وکالتی ارائه می‌نمایند، در بقیه استانها، باید به کانون وکلای دادگستری مربوطه جهت گرفتن وکیل معاضدتی رایگان مراجعه فرمایید.

گرفتن وکیل رایگان از موسسه حقوقی بین المللی مهر پارسیان

برای استفاده از خدمات رایگان مشاوره حقوقی و گرفتن وکیل رایگان از طریق موسسه حقوقی بین المللی مهر پارسیان به نشانی: تهران- میدان ونک- خیابان گاندی جنوبی- خیابان چهاردهم- پلاک 14- طبقه 4- واحد 9 و 10، ارائه معرفینامه از کمیته امداد امام، سازمان بهزیستی، موسسه خیریه محک و یا درخواست کتبی متقاضی گرفتن وکیل رایگان لازم است.

پس از بررسی شرایط موکل توسط محمدرضا مهری مدیر عامل موسسه حقوقی مهر پارسیان و با احراز شرایط متقاضی، وکیل رایگان به اشخاص متقاضی معرفی خواهد شد.

گرفتن وکیل تسخیری

مطابق قانون جدید آیین دادرسی کیفری، در بعضی از جرایم مهم، حضور وکیل پایه یک دادگستری برای دفاع از متهم ضروری و لازم است.

در مواردی که متهم از معرفی وکیل تعیینی خودداری نموده و یا توان پرداخت هزینه وکیل تعیینی را ندارد، به دستور دادگاه رسیدگی کننده به موضوع، از سوی کانون وکلای دادگستری، وکیل تسخیری برای متهم تعیین می‌شود تا با مطالعه پرونده از موکل خود دفاع نماید.

در مهر پارسیان بخوانید :  وکیل مشهد

برای اعلام وکالت از سوی موکل تسخیری نیازی به مراجعه به زندان و اخذ وکالت از موکل نیست.

چگونه یک وکیل مورد اعتماد انتخاب کنیم؟ نحوه گرفتن وکیل چگونه است؟

برای انتخاب وکیل متخصص و مورد اعتماد، مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری و یا سایت گروه وکلای متخصص مهر، اولین قدم در دنیای امروز است.

در صورتی که اقوام و دوستان تجربیات مشابه ای داشته اند، استعلام از افراد امین هم یکی از راههای انتخاب وکیل مورد اعتماد است تا با خیال راحت کار خود را به وی بسپارید و با اعتقاد به شعار عملی گروه وکلای مهر که حق گرفتنیست، به احقاق حق خود در پرونده قضایی امیدوار باشید.

مزایای داشتن وکیل خانواده

اگر بتوانید با عقد قرارداد با موسسه حقوقی مورد اعتماد یا گروه وکلای متخصص و یا وکیل مورد اعتماد خودتان به صورت دائمی و سالیانه عقد قرارداد مشاوره حقوقی نمایید، هم در هزینه های خود به دلیل اتخاذ تصمیمات درست پس از مشاوره حقوقی با وکیل متخصص صرفه جویی نموده اید و هم در صورت وقوع اختلاف و دعوای حقوقی با استفاده از بیمه وکالت خود، هزینه و حق الوکاله کمتری خواهید پرداخت.

برای اطلاع از شرایط قرارداد بیمه وکالت، با موسسه حقوقی بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان تماس بگیرید.

معرفی بهترین گروه وکلای ایران

برپایی و تاسیس موسسه حقوقی بین المللی و داوری مهر پارسیان، جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی و معرفی وکیل دادگستری در سراسر دنیا، باعث پیوستن گروه وکلای متخصص در سراسر دنیا با این موسسه حقوقی شد.

محدوده فعالیت موسسه حقوقی مهر پارسیان، سراسر کشور و جهان است اما به دلیل ایجاد تمرکز و نظارت بر فعالیت های گروههای وکلای عضو موسسه حقوقی مهر پارسیان، دفاتر این موسسه در میدان ونک تهران متمرکز شده اند تا امکان دسترسی همه افراد از همه کشور به راحتی مقدور باشد.

در مهر پارسیان بخوانید :  ابطال عملیات اجرایی ثبت

همانگونه که عرض شد، خدمات گرفتن وکیل رایگان برای موکلین، خدمات مشاوره حقوقی رایگان، تحت شرایطی که به تایید محمدرضا مهری مدیر عامل موسسه حقوقی مهر پارسیان برسد وجود خواهد داشت.

نشانی و تلفن موسسه حقوقی مهر پارسیان

جهت انتخاب و گرفتن وکیل املاک، گرفتن وکیل و مشاور حقوقی خوب، وکیل طلاق توافقی، وکیل ملکی، مشاوره با وکیل تلفنی، مشاوره با وکیل آنلاین، در ساعات اعلامی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-88663925

021-88663926

021-88663927

021-88663628

021-88795408

021-88796143

تهران- گاندی جنوبی- خیابان 14- پلاک14- طبقه4- واحد 9 و 10 دفتر وکالت محمدرضا مهری

شماره همراه دفتر وکیل

09120067665

دفتر وکالت محمدرضا مهری

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *