امروز با معرفی گروه وکلای تهران همراه شما هستیم.

در اکثر کشورهای پیشرفته دنیا، در گروه های حقوقی و با تشکیل گروه وکلای متخصص که شامل افرادی با تخصص وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، کارشناس رسمی دادگستری، کارآگاه خصوصی، وکیل امور مالیاتی، وکیل روابط کارگر و کارفرما، وکیل مهاجرت، وکیل انجام معاملات، وکیل روابط خانوادگی و سایر تخصص های حقوقی، امور حقوقی پیگیری و حل و فصل می‌شود.

با توجه به عام بودن حرفه وکالت دادگستری در ایران و عدم وجود کارگروه های تخصصی به صورت گروه وکلا و حقوقدانان، موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، با هدف انجام کار وکالت به صورت تخصصی و گروهی، اولین گروه وکلای تهران را با نام گروه وکلای مهر تهران بنا نهاد.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

به افرادی که در آزمون سراسری وکالت که هر ساله با اعلام نیاز از سوی کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور، با صدور اطلاعیه از سوی اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران موسوم به اسکودا، با متولی گری سازمان سنجش کشور، پذیرفته شده و پس از طی کردن مراحل تایید صلاحیت و گذراندن دوره ۱۸ ماهه کارآموزی قضایی و توفیق در آزمون اختبار، پروانه وکالت پایه یک دادگستری دریافت می کنند، وکیل پایه یک دادگستری اطلاق می‌شود.

طبق قانون قدیم، وکیل پایه یک دادگستری بعد از ده سال سابقه وکالت پایه یک دادگستری، امکان استفاده از صفت مشاور حقوقی در پی نام خود را داشت، ولی اکنون استفاده از صفت مشاور حقوقی در بدو به دست آوردن پروانه وکالت پایه یک دادگستری امکان‌پذیر است.

تشکیل گروه وکلا در ایران 

نیاز جامعه ایران به داشتن گروه وکلای متخصص، تعدادی از وکلا را که مایل به انجام امور وکالت به صورت تخصصی هستند، ترغیب نمود تا با تشکیل گروه وکلا، نسبت به مشاوره حقوقی و قبول پرونده‌های حقوقی اقدام نمایند.

اولین گروه وکلای تهران و شاید معتبرترین گروه وکلای تهران، توسط بنیانگذار موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، تشکیل گردید.

دلیل اعتبار گروه وکلای مهر تهران، دارا بودن نماد تخصصی اعتماد الکترونیک است که به دلیل اعتبار موسسه حقوقی بین‌المللی، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با تخصیص نماد دو ستاره به وب سایت رسمی گروه وکلای مهر تهران، موافقت گردید.

موسسه حقوقی و داوری محمدرضا مهری با ثبت در ساماندهی وزارت ارشاد، گم بعدی را در اعتبار بخشی به داشتن گروه وکلای تهران به صورت رسمی برداشت.

همکاری و تاسیس دفاتر گروه وکلای مهر تهران، در شهرهای هامبورگ و فرانکفورت آلمان، دپارتمان تخصصی حقوق بین‌الملل و قوانین مهاجرت و سرمایه گذاری خارجی این گروه حقوقی را اعتبار خاصی بخشید.

معرفی دپارتمان های تخصصی گروه وکلای مهر تهران

دپارتمان حقوق بین‌الملل و قوانین مهاجرت

اشتیاق ویژه مردم ساکن در جهان سوم و خاورمیانه به مهاجرت به اروپا و سایر کشورها، موجب فعالیت عده ای غیر متخصص و دلال و کلاهبرداری از متقاضیان مهاجرت گردید.

دپارتمان حقوق مهاجرتی و بین‌الملل گروه وکلای مهر با آموزش های تخصصی و مستمر محمدرضا مهری، متخصص قوانین مهاجرتی و بین‌الملل در ایران و همکار گروه وکلای مهر تهران، با انجام تخصصی امور مربوط به استخراج قوانین مهاجرت و تدوین آخرین تغییرات قوانین مهاجرت و سرمایه گذاری خارجی، گامی مهم جهت پیشگیری از کلاهبرداری از متقاضیان مهاجرت در ایران برداشته است.

دپارتمان حقوق خانواده

ده وکیل برتر خانواده در ایران، با همکاری وکلای جوان گروه وکلای مهر تهران با همیاری وکلای پایه یک دادگستری در سراسر کشور، در ابتدای مراجعه موکلین به این گروه تخصصی حقوقی، ابتدا سعی در ایجاد صلح و سازش  اصلاح ذات البین، در پرونده‌های خانواده می‌نماید.

در صورت اصرار طرفین بر استخدام وکیل متخصص خانواده ، اقدام به مشاوره تخصصی و قبول وکالت در پرونده‌های طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه و زوج، طلاق به دلیل تخلف از شروط عقدنامه، طلاق به دلیل نازایی زن و مرد، طلاق به دلیل بدرفتاری و اعتیاد مرد و سایر حقوق مربوط به خانواده می‌نماید.

دپارتمان حقوق اداری گروه وکلای مهر تهران

مذاکره تخصصی با دولت و مجلس، حل و فصل اختلافات بین وزارتخانه های و سرمایه گذاران، قبول داوری بین افراد حقیقی و حقوقی با دولت و دستگاه های حاکمیتی، درخواست ابطال بخشنامه های مغایر با قانون در دیوان عدالت اداری، حل و فصل اختلافات کارگری و کارفرمایی در سطح کلان، و مشاوره  و قبول وکالت در پرونده‌هایی که یک طرف ان دولت است، به صورت تخصصی در موسسه حقوقی و پژوهشی محمدرضا مهری انجام می‌شود.

دپارتمان حقوق املاک و مستغلات

گروه وکلای مهر تهران با اشراف کامل بر آخرین قوانین زمین شهری، قوانین منابع طبیعی، قانون تغییر کاربری اراضی زراعی و استثنائات ان، نحوه دفاع در پرونده‌های حقوقی را متحول نموده است.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از کارشناسان رسمی دادگستری در امور ثبتی، منابع طبیعی و سایر رشته های مرتبط با دعاوی ملکی همکاری با گروه وکلای مهر تهران را از سالیان دور شروع کرده اند، تمامی پرونده‌های ملکی با تضمین بهترین کیفیت و پیگیری همه جانبه وسط وکلای مبرز ما، پذیرفته می‌شوند.

دپارتمان حقوق کیفری

بررسی پرونده‌های کیفری به صورت تخصصی خدمت دیگری از گروه وکلای مهر تهران است که در دپارتمان تخصصی حقوق کیفری انجام می‌شود. اعتراض به قرار بازداشت موقت، اعتراض به قرار وثیقه، اعتراض به قرار منع تعقیب، قبول وکالت متهم در پرونده‌های کیفری در مرحله دادسرا و دادگاه و مطالعه پرونده‌های کیفری و ارائه راه حل حقوقی، سعی در حل و فصل اختلافات کیفری از طریق میانجیگری و صلح و سازش، ویژگی برتر گروه وکلای مهر تهران می‌باشد.

دپارتمان حقوقی گروه وکلای مهر تهران

تمامی مصوبات جلس شورای اسلامی، قوانین و بخشنامه های صادر شده که در حکم قاانون قرار می گیرند، تحولات حوزه قانون‌گذاری و اجرای قوانین، کنوانسیون های بین‌المللی و برررسی پرونده‌های شرکت های تجاری و قراردادهای نفتی و قراردادهای بین‌المللی حوزه گاز و انرژی، پرونده‌های سازمان انرژی اتمی، اختلافات شرکت های خارجی با شرکت های ایرانی، هدایت سرمایه گذاری خارجی در ایران و بررسی آثار حقوقی سرمایه گذاری خارجی در ایران در این حوزه بررسی و ارائه طریق می‌شود.

دپارتمان داوری و میانجیگری

موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، تشکیل دپارتمان داوری داخلی و قراردادهای بین‌المللی را در شمار اولین اقدامات خود راه اندازی نموده و با پذیرش و انجام پرونده‌های داوری، درخواست ابطال رای داوری، درخواست اجرای رای داور، شناسایی و اجرای رای داوری خارجی، کارنامه موفقی در این زمینه از خود به جای گذارده است.

دپارتمان قبول وکالت ایرانیان خارج از کشور

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی با برترین وکلای دادگستری در ایران و سپردن پرونده‌های خود به گروه وکلای مهر تهران  و همچنین پاسخ به دعاوی و تهیه متون حقوقی خود، می توانید با گروه وکلای مهر تماس حاصل فرمایید.

دپارتمان جرایم مالیاتی

موسسه حقوقی مهر پارسیان به بهره گیری از توان وکلای متخصص امور مالیاتی، مشکلات مالیاتی شما را به صورت تضمینی حل و فصل خواهد نمود.

مشاوره امور مالیاتی و مالیاتی با بهترین مشاورین مالیاتی تهران، بازنشسته های مشاغل مالی و مالیاتی از امور تخصصی ماست.

در صورت عدم اخذ نتیجه مطلوب هیچ حق الوکاله ای دریافت نخواهد شد.

مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری، توسط وکلای متخصص امکان پذیر است.

با توجه به اینکه موسسه حقوقی مهر پپارسیان هیچ شعبه دیگری در تهران ندارد، تبلیغات دفتر وکیل همکار موسسه حقوقی مهر پارسیان مورد تایید این دفتر نیست.

جهت هماهنگی از روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت۹ الی ۱۹ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با دفتر وکالت محمدرضا مهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی تماس بگیرید.

شماره همراه وکیل آنلاین در تهران

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۱

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۲

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۳

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۴

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۵

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۹

شماره تلفن دفتر وکیل

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۵

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۶

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۷

۰۲۱-۸۸۶۶۳۶۲۸

۰۲۱-۸۸۷۹۹۵۶۲

۰۲۱-۸۸۷۹۵۴۰۸

۰۲۱-۸۸۷۹۶۱۴۳

تماس آنلاین در تمامی ساعات شبانه روز با دفتر حقوقی محمدرضا مهری از طریق شماره موبایل های اعلامی امکان پذیر است.

 روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه وکلای مهر تهران

موسسه حقوقی و داوری بین‌المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان

مقالات حقوقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه وکلای مهر| وکیل پایه یک دادگستری | 02188663925