4 نکته در مورد ویزای کار کانادا | گروه وکلای مهر پارسیان | 02188663925
4 نکته در مورد ویزای کار کانادا

امروز با موضوع 4 نکته در مورد ویزای کار کانادا با شما هستیم.

صدور ویزای کار کانادا برای افرادی که دارای پیشنهاد شغلی نیستند با مشکلات زیادی روبرو خواهد بود، در مسیر مهاجرت از طریق ویزای کار کانادا، گول کلاهبرداران را نخورید، چه بسا موسسه های مدعی انجام امور مهاجرتی و وکالت در حقوق مهاجرت، بدون حضور در ایران و از طریق فضای مجازی، به حساب دیگران مبالغی را از شما دریافت می کنند و در مراجعه به شخصی که وجوه به حساب وی دریافت شده است، در می‌یابید که فریب موسسات مهاجرتی و حقوقی کلاهبردار را خورده اید.

اخیرا موسسه حقوقی مهاجرتی کلاهبردار که در شعبه اول دادسرای جرایم رایانه ای تهران، دارای پرونده کلاهبرداری و جعل عنوان نیز هستند، با شرکت در برنامه لایو اینستاگرام و دادن شماره حساب فرد دیگری که ظاهرا برادر وی بوده ولی با تغییر نام خانوادگی، در صدد کلاهبرداری جدید از متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا هستند، مدعی دریافت ویزای تضمینی کاری در کانادا شده اند.

شکایت‌های متعددی از سوی وکلای همکار گروه وکلای مهر در دادسرای امور بین الملل تهران علیه این فرد کلاهبردارکه ساکن اتریش بوده و با اقامت از طریق پناهندگی در این کشور حضور دارد انجام شده است، در صورتی که توسط این موسسه حقوقی کلاهبردار، که با نام موسسه ای کاغذی در اتریش اقدام به کلاهبرداری از متقاضیان مهاجرت می‌نماید، مورد کلاهبرداری قرار گرفتید با همکاران ما در گروه وکلای مهر تماس بگیرید.

سوالات مهم موضوع 4 نکته در مورد ویزای کار کانادا

شرایط سنی برای درخواست ویزای کار در کانادا چه تاثیری دارد؟

آیا ویزای کار در کانادا، مشمول همسر و فرزندان متقاضی کار در کانادا می‌شود؟

جستجوی وکیل مهاجرت به کانادا و مشاوره ویزای کاری کانادا چگونه انجام می‌شود؟

برای یافتن پاسخ سوالات خود درباره نکات مهم در مورد ویزای کار کانادا و معرفی بهترین وکیل مهاجرت به کانادا، مطالب سایت موسسه حقوقی و داوری مهر پارسیان را مطالعه فرمایید.

چگونه برای انتخاب وکیل مهاجرت از طریق کار به کانادا اقدام کنیم؟

وکلای مهاجرت کاری به کانادا، قابل استعلام از اداره مهاجرت کانادا بوده و هر کدام شماره پروانه مخصوص به خود را دارند، در مراجعه به دفتر وکیل مهاجرت به کانادا در تهران، حتما شرایط دارا بودن پروانه وکالت را بررسی فرمایید، هر چند امکان تاسیس دفتر برای وکیل مهاجرت به کانادا در ایران وجود ندارد

اما با توجه به اینکه بسیاری از وکلای دادگستری در ایران، با تاسیس موسسه حقوقی بین المللی مجاز، اقدام به همکاری با وکلای مهاجرت و دادگستری در سایر کشورهای دنیا می‌نمایند، مشاوره با این گونه دفاتر و عقد قرارداد و اعطای وکالت به صورت رسمی، حل کننده این مشکل خواهد بود.

برای بالا بردن شانس موفقیت دریافت ویزای کار کانادا چه اقداماتی انجام دهیم؟

تهیه و تنظیم رزومه با ذکر جزییات، مطالعه آخرین تغییرات قوانین مهاجرتی کانادا، مشاوره با وکیل متخصص مهاجرت کاری به کانادا، و در نهایت بالا بردن سطح دانش زبان انگلیسی یا فرانسه، از عوامل بسایر موثر در بالا بردن شانس موفقیت و اخذ ویزای کاری کانادا برای متقاضی خواهد بود.

دقت داشته باشید در تهیه فرم رزومه، حتما به جزییات توجه ویژه داشته باشید و مطالب خواسته شده را با صداقت کامل تکمیل فرمایید.

نحوه تحویل مدارک به سفارت کانادا در ترکیه و اخذ ویزای کانادا از ترکیه چگونه است؟

نکته بسیار مهم دیگر در مورد ویزای کاری کانادا، نحوه ارسال مدارک برای سفارت کانادا در ترکیه است و چگونگی مراجعه به سفارت جهت انجام امور مربوط به ثبت اطلاعات بیومتریک که در مقاله ای با عنوان انگشت نگاری در سفارت کانادا برای عزیزان تشریح شده و در سایت تخصصی حقوق مهاجرت گروه وکلای مهر منتشر شده است.

پس از انجام مراحل انگشت نگاری در سفارت کانادا در ترکیه و یا ارمنستان که معمولا متقاضیان صدور ویزای کانادا از ایران به دلیل غیر فعال بودن سفارت کانادا در تهران، به این دو کشور مراجعه می‌کنند، می‌توانید از طریق وکیل ویزای خود را دریافت نمایید.

مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای کار کانادا چیست؟

برای درخواست ویزای کار، معمولا کلیه سوابق تحصیلی از دیپلم به بالا با ریز نمرات، سوابق شغلی قابل استناد، سوابق بیمه متقاضی، گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، مدارک تمکن مالی، گواهی سلامت از مراکز مورد تایید، گواهینامه و مدرک زبان انگلیسی (در صورت فارغ التحصیلی از دانشگاههای انگلیسی زبان نیاز نیست)، از مدارکی هستند که باید ضمیمه فرم درخواست ویزای کاری کانادا شود.

وکیل مهاجرت کاری به کانادا جهت مشاوره حقوقی

فراهم آوردن بستر مشاوره حقوقی با وکیل مهاجرت به کانادا در تهران و همکار گروه وکلای مهاجرتی مهر، تحت نظارت مستقیم و مستمر برترین موسسه حقوقی بین المللی در ایران، باعث پیشگیری از کلاهبرداری از متقاضیان مهاجرت توسط افراد فرصت طلب شده است.

در مراجعه به موسسات حقوقی برای عقد قرارداد وکالت و یا قراردادهای مشاوره حقوقی مهاجرتی، دقت فرمایید که وجه به حساب مدیران موسسه مندرج در روزنامه رسمی و یا موسسه واریز شود و موکدا از واریز وجه به حساب غیر خودداری فرمایید.

تلفن های مشاوره با وکیل مهاجرت به کانادا در تهران برای ساعات 6 الی 18 روزهای شنبه تا چهارشنبه و 9 الی 14 برای روزهای پنج شنبه به شرح زیر است.

021-88663925

021-88663926

021-88663927

021-88663628

021-88799562

دپارتمان حقوق مهاجرت موسسه حقوقی مهر پارسیان

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *