وکیل تضمینی کرج

وکیل تضمینی کرج


امروز با موضوع بررسی وکیل تضمینی کرج همراه با شما هستیم.

اگر بخواهیم یک وکیل عادل و منصف (تضمینی)در کرج را به شما معرفی نماییم به گواه نگارنده این مطلب و سایر همکاران و وکلای دادگستری آقای محمدعلی مهری را به شما معرفی خواهیم کرد  هم اکنون می‌توانید با مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری البرز با آقای محمدعلی مهری وکیل پایه یک دادگستری بیشتر آشنا شوید، http://alborzbar.com/index.aspx?siteid=1&pageid=142&uid=1118   جهت آگاهی از رزومه کاری آقای محمد علی مهری وکیل پایه یک دادگستری با شماره  ۰۲۱۸۸۶۶۳۹۲۵  موسسه حقوقی مهرپارسیان تماس حاصل نمایید همچنین می‌توانید نام ایشان را در این سایت سرچ نمایید.

نکات مهم وکیل تضمینی کرج

[stextbox id=’mehri’ direction=’rtl’]

آیا امکان اجاره کردن رسانه وجود دارد؟

چه مدارکی برای تاسیس یک رسانه لازم است؟

آیا پروانه انتشار رسانه شخص متوفی به محض فوت لغو می‌شود؟

[/stextbox]

رسانه اجاره‌ای چیست؟

رسانه اجاره‌ای رسانه‌ای است که صاحب امتیاز آن با درخواست کتبی از هیأت نظارت بر مطبوعات و با تصویب آن هیئت و به موجب سند رسمی اختیارات و وظایف قانونی خود را به شخص حقیقی یا حقوقی واگذار می نماید. اجاره کننده رسانه تا زمانی که رسانه در اجاره اوست، دارای حقوق، اختیارات و مسئولیت های صاحب امتیاز بوده و پاسخگوی تکالیف قانونی اوست.

در صورت فوت صاحب امتیاز رسانه وراث وی از چه حقوقی برخوردارند؟

در صورت فوت صاحب امتیاز، وراث قانونی واجد شرایط وی در درخواست صدور امتیاز رسانه مورث خود، حق تقدم دارند، مگر اینکه فاقد شرایط لازم باشند. چنانچه وراث در مهلت قانونی  مندرج در قانون مطبوعات از درخواست انتقال امتیاز خودداری کنند و یا پس از صدور امتیاز اقدام به انتشار رسانه نکنند، پروانه انتشار لغو می گردد.

در صورت لغو پروانه انتشار رسانه توسط دادگاه یا هیئت نظارت بر مطبوعات صاحب امتیاز چه تکلیفی دارد؟

با اعلام کتبی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صاحب امتیاز موظف است مدارک دریافتی از قبیل پروانه انتشار و کارت مدیر مسئولی را ظرف ده روز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مسترد نماید. با سوء استفاده کنندگان از این مدارک برابر قانون رفتار خواهد شد.

موسسه خبری چگونه موسسه‌ای است؟

مؤسسه خبری مؤسسه ای است که با ایجاد دفاتر نمایندگی در سطح کشور و یا گسترش آن در دیگر کشورها با فراهم نمودن امکانات، نیروی انسانی و تجهیزات فنّی مورد نیاز به طور منظم، مستمر و با نام ثابت در محیط رقومی (دیجیتال) و یا غیر آن اقدام به تولید، جمع آوری و انتشار محتوا می کند.

چه قواعدی بر انتخاب نام موسسه رسانه ای حاکم است؟

در نامگذاری رسانه اعم از چاپی و الکترونیکی باید از کلماتی استفاده شود که با رسانه های موجود و یا با رسانه هایی که به طور موقت یا دائم تعطیل شده‌اند، اشتباه نشود و موجب تداعی نام آنها نگردد. همچنین نام رسانه نباید از کلمات نامأنوس باشد و یا ایجاد شبهه وابستگی به سازمان‌های دولتی کند. مرجع تشخیص این امور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواهد بود.

برای صدور پروانه انتشار چه شرایطی لازم است؟

متقاضیان پروانه انتشار رسانه باید درخواست خود را به همراه پرسشنامه ای که حاوی مشخصات فردی، سوابق اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و شغلی و تعهدات قانونی است، به انضمام مدارک زیر از طریق سامانه الکترونیکی ذی‌ربط، بارگذاری و شماره (کد) رهگیری دریافت کنند:

عکس پرسنلی

تصویر شناسنامه از تمام صفحات

تصویر کارت ملّی

تصویر آخرین مدرک تحصیلی که به تأیید مراکز ذی‌صلاح رسیده باشد.

تصویر آگهی تأسیس شخص حقوقی در روزنامه رسمی (برای اشخاص حقوقی) چنانچه متقاضی پروانه انتشار رسانه، شخص حقوقی باشد، تقاضای صدور پروانه همراه با معرفی فرد واجد شرایط به عنوان مدیر مسئول باید با معرفی کتبی بالاترین مقام شخص حقوقی باشد.

تشخیص صلاحیت متقاضیان به عهده هیأت نظارت بر مطبوعات است.

وکیل مطبوعات و حقوق ارتباطات

[stextbox id=’mehri’ direction=’rtl’]

اگر نیاز به خدمات مشاوره حقوقی و داوری در مباحث مطبوعات و رسانه یا سایر موارد دارید جهت مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل پایه یک دادگستری در خصوص موضوعات کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، مطالبه مهریه، نفقه،  و …مشاوره آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری، مطالعه پرونده توسط وکیل پایه یک دادگستری، از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت۹ الی ۱۹ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با موسسه حقوقی بین المللی مهر پارسیان تماس بگیرید.

۰۲۱-۸۸۷۹۹۵۶۲

۰۲۱-۸۸۷۹۵۴۰۸

۰۲۱-۸۸۷۹۶۱۴۳

در صورت ضرورت و فوریت موضوع و درخواست وکیل خارج از ساعات یاد شده با شماره همراه اعلامی تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۵

گروه وکلای مهر 

[/stextbox]

 

مشاوره حقوقی آنلاینمقالات تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *