وکیل تضمینی کرج

امروز با موضوع بررسی وکیل تضمینی کرج همراه با شما هستیم.

اگر بخواهیم یک وکیل عادل و منصف (تضمینی)در کرج را به شما معرفی نماییم به گواه نگارنده این مطلب و سایر همکاران و وکلای دادگستری آقای محمدعلی مهری را به شما معرفی خواهیم کرد  هم اکنون می‌توانید با مراجعه به سایت کانون وکلای دادگستری البرز با آقای محمدعلی مهری وکیل پایه یک دادگستری بیشتر آشنا شوید، http://alborzbar.com/index.aspx?siteid=1&pageid=142&uid=1118   جهت آگاهی از رزومه کاری آقای محمد علی مهری وکیل پایه یک دادگستری با شماره  02188663925  موسسه حقوقی مهرپارسیان تماس حاصل نمایید همچنین می‌توانید نام ایشان را در این سایت سرچ نمایید.

نکات مهم وکیل تضمینی کرج

آیا امکان اجاره کردن رسانه وجود دارد؟

چه مدارکی برای تاسیس یک رسانه لازم است؟

آیا پروانه انتشار رسانه شخص متوفی به محض فوت لغو می‌شود؟

رسانه اجاره‌ای چیست؟

رسانه اجاره‌اي رسانه‌اي است كه صاحب امتياز آن با درخواست كتبي از هيأت نظارت بر مطبوعات و با تصويب آن هيئت و به موجب سند رسمي اختيارات و وظايف قانوني خود را به شخص حقيقي يا حقوقي واگذار مي نمايد. اجاره كننده رسانه تا زماني كه رسانه در اجاره اوست، داراي حقوق، اختيارات و مسئوليت هاي صاحب امتياز بوده و پاسخگوي تكاليف قانوني اوست.

در صورت فوت صاحب امتیاز رسانه وراث وی از چه حقوقی برخوردارند؟

در صورت فوت صاحب امتياز، وراث قانوني واجد شرايط وي در درخواست صدور امتياز رسانه مورث خود، حق تقدم دارند، مگر اينكه فاقد شرايط لازم باشند. چنانچه وراث در مهلت قانوني  مندرج در قانون مطبوعات از درخواست انتقال امتياز خودداري كنند و يا پس از صدور امتياز اقدام به انتشار رسانه نكنند، پروانه انتشار لغو مي گردد.

در مهر پارسیان بخوانید :  بطلان شرط ضمن عقد در قراردادهای بانکی

در صورت لغو پروانه انتشار رسانه توسط دادگاه يا هيئت نظارت بر مطبوعات صاحب امتیاز چه تکلیفی دارد؟

با اعلام كتبي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، صاحب امتياز موظف است مدارك دريافتي از قبيل پروانه انتشار و كارت مدير مسئولي را ظرف ده روز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مسترد نمايد. با سوء استفاده كنندگان از اين مدارك برابر قانون رفتار خواهد شد.

موسسه خبری چگونه موسسه‌ای است؟

مؤسسه خبري مؤسسه اي است كه با ايجاد دفاتر نمايندگي در سطح كشور و يا گسترش آن در ديگر كشورها با فراهم نمودن امكانات، نيروي انساني و تجهيزات فنّي مورد نياز به طور منظم، مستمر و با نام ثابت در محيط رقومي (ديجيتال) و يا غير آن اقدام به توليد، جمع آوري و انتشار محتوا مي كند.

چه قواعدی بر انتخاب نام موسسه رسانه ای حاکم است؟

در نامگذاري رسانه اعم از چاپي و الكترونيكي بايد از كلماتي استفاده شود كه با رسانه هاي موجود و يا با رسانه هايي كه به طور موقت يا دائم تعطيل شده‌اند، اشتباه نشود و موجب تداعي نام آنها نگردد. همچنين نام رسانه نبايد از كلمات نامأنوس باشد و يا ايجاد شبهه وابستگي به سازمان‌هاي دولتي كند. مرجع تشخيص اين امور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي خواهد بود.

برای صدور پروانه انتشار چه شرایطی لازم است؟

متقاضيان پروانه انتشار رسانه بايد درخواست خود را به همراه پرسشنامه اي كه حاوي مشخصات فردي، سوابق اجتماعي، سياسي، فرهنگي و شغلي و تعهدات قانوني است، به انضمام مدارك زير از طريق سامانه الكترونيكي ذي‌ربط، بارگذاري و شماره (كد) رهگيري دريافت كنند:

در مهر پارسیان بخوانید :  نمونه شکایت ورشکستگی به تقلب

عكس پرسنلي

تصوير شناسنامه از تمام صفحات

تصوير كارت ملّي

تصوير آخرين مدرك تحصيلي كه به تأييد مراكز ذي‌صلاح رسيده باشد.

تصوير آگهي تأسيس شخص حقوقي در روزنامه رسمي (براي اشخاص حقوقي) چنانچه متقاضي پروانه انتشار رسانه، شخص حقوقي باشد، تقاضاي صدور پروانه همراه با معرفي فرد واجد شرايط به عنوان مدير مسئول بايد با معرفي كتبي بالاترين مقام شخص حقوقي باشد.

تشخيص صلاحيت متقاضيان به عهده هيأت نظارت بر مطبوعات است.

وکیل مطبوعات و حقوق ارتباطات

اگر نیاز به خدمات مشاوره حقوقی و داوری در مباحث مطبوعات و رسانه یا سایر موارد دارید جهت مشاوره تلفنی و حضوری با وکیل پایه یک دادگستری در خصوص موضوعات کیفری، حقوقی، ملکی، خانواده، مطالبه مهریه، نفقه،  و …مشاوره آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری، مطالعه پرونده توسط وکیل پایه یک دادگستری، از روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت9 الی 19 و روزهای پنجشنبه از ساعت 9 الی 15 با موسسه حقوقی بین المللی مهر پارسیان تماس بگیرید.

021-88799562

021-88795408

021-88796143

در صورت ضرورت و فوریت موضوع و درخواست وکیل خارج از ساعات یاد شده با شماره همراه اعلامی تماس حاصل فرمایید.

09120067665

گروه وکلای مهر 

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *